3D arkadaşlık sitesi

3D arkadaşlık sitesi son zamanlarda epey bi ilerleme göstererek diger arkadaşlık siteleriyle yarışında onları gecti sanırım.Arkadaşlık sitelerinde yeni bir çığır açılmış durumda, eskiden üye olduğunuz arkadaşlık sitelerinde kişilerin profillerinde dolanarak size uygun bay veya bayan kişilere arkadaşlık teklifi gönderir yada öze mesaj atarak kendisinden cevap gelemsini beklerdiniz. Yazılım dünyasında ki gelişmeler arkadşlık sitelerine yansımış durumda.imvu.com ile açılan pazar git gide büyüyor. Mynet.com bile su kulvarda kendine yer edinmeye çalışıyor. Yerli olarak 3d olmasada sanalika ülkemizde ki ilk örneklerden sadece biri. imvu.com 3d canlı arkadaşlık sitesinde üyelik ücretsiz olsada sonrasında ücret talebi mevcut. Ama 3d arkadaşlık pazarının kızışması ile yakın bir zamanda 3d arkadaşlık sitesi nimetlerinden ücretsiz olarak faydalanılması an meselesi.Yakın bir zamanda facebook kendini bu pazara sokacaktır. Online olarak en çok kullanıcı kitlesi olan bir sitenin 3d mecrasına kayıtsız kalması mümkün değil.Boku çıkmış olan facebook`un tamamen boku çıkacak anlayacağınız. izleyelim ve görelim.

27 Haziran 2011
Okunma
bosluk

arkadas arayan kızlar

arkadas arayan kızlar sitemize konumuzun altına lutfen yorum yazsınlar.Türkiyede ve dünyadan bir çok kız sanal alemde kendine arkadaş arıyor.Ciddi anlamda olsun sohbet amaçlı olsun arayış nedeni fark etmez kızların arkadaş aradığı gerçeği değişmemektedir.Sosyal paylaşım sitelerinde yada normal forum tarzı sitelerde üyelikleri olan bir çok kızın paylaşımdan çok arkadaş edinmek gibi bir amaca sahip olduğu gördükleri ilgiyi profillerine yansıtma gibi istekleri onların kendilerine olan güvenini tazeliyor. Profillerinde ki takip eden sayısının çokluğu bir nevi ego tatmini.Arkadaşlık sitelerinden genelde kız arkadaş bulmak hemen hemen imkansız durumda. Çünkü arkadaş sitelerinde profillerinde ki takipçileri ile hava atamayacak olan kızlar daha çok utanmadan üyesi oldukları siteleri arkadaşalrı ile paylaşabilecekleri, gerçek amaçlarını sosyal çevre olarak kamufle edebilecekleri siteleri seçiyorlar. Bu sitelerin başında tabi ki facebook geliyor.Eğer sizde kendinize kız arkadaş bulma potansiyelini artırmak istiyorsanız facebook twitter gibi sosyal arkadaşlık sitelerini kullanın

27 Haziran 2011
Okunma
bosluk

en iyi yabancı arkadaşlık siteleri

herkesin kendi fikrini merak ediyorum. üye sayısı en çoktan ziyade en çok arkadaş edinebildiğiniz siteleri yazarsanız memnun olurum.Arkadaşlık sitelerinde uluslararası hizmet veren ve bu yüzden çok büyük kitleleri bünyesinde barındıran yabancı arkadaşlık siteleri arasında en çok hangisini beğeniyorsunuz ve neden ? Arkadaşlık siteleri olarak ben facebook,twitter,hi5,bebo,badoo,Netlog gibi hem eski hemde yeni ama çabucak popülerleşmiş siteleri seçtim. Dilerseniz siz anklette yer almayan arkadaşlık sitelerinide yorumla bize iletebilir ankete dahil edilmesini sağlayabilirsiniz.
yerli top 3
1- filanca site
2- falanca site
3- şu site

yabancı top 3
1- şu site
2- bu site
3- o site şeklinde yazarsanız iyi olur

27 Haziran 2011
Okunma
bosluk

2kalp.com arkadaşlık sitesi

Arkadaşlık sitelerine 2kalp.com adı ile dahil oldu. Bildiğiniz klasik arkadaşlık sitesi ama ismi hoş tabi 2kalp. ikili ilişkilerde birbiri için çarpan iki kalp ve bu çarpıntı ile hayatlarını birleştiren insanlar. hımm kulağa hoş geliyor. Umarız bu arkadaşlık sitesinde bir çok insan emeline ulşaır ve kendisi için çarpacak dier kalbi bulur.

2kalp.com farklı üyelik seçenekleri ile hizmet veriyor. üyeler arasında mesajlaşma site genelinde itiraflar panosu

12 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Reelarkadas.com sitesi

ReelArkadas.com Arkadaşlık sitesi hakkındaki düşüncelerimiz degişmemiştir.Reelarakdas.com arkadaşlık sitesi diğer arkadaşlık siteleri ile hemen hemen aynı yapıya sahip. üyelik işlemi ücretsiz ve sonrasında bayan üyelerin rahatlığı düşünülerek gold üyelik gibi bir kritere sahip. Aslında arkadaşlık sitelerinde bu gold üyelik kriteri olması lazım ama makul fiyatlarda olması lazım ve güvenirlik gerçekten çok önemli.İnsanlar bu sitelere kredi kartı bilgilerini bırakıyor ve güvenmek istiyor.
ReelArkadas.com ödeme seçeneklerine Eft gibi daha güvenli olan bir türü daha bulundurması nedeniyle, ücretli arkadaşlık sitelerinde tavsiye edebileceğim bir site. Çünkü sizlere şu site iyi gidin üye olun diyebilmem için öncelikle benim güvenmem gerekiyor, ve reelarkadas.com eft ödeme seçeneği ile kendi güvenliğinizi sağlayabileceğiniz arkadaşlık sitelerinden

12 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Arkadaşlık Siteleri Önerileri

Arkadaş ve yeni sevgili bulmak maalesef her insanın doğasında olan ve genlerinden gelen bir yetenek değildir. Birçok insan arkadaş edinmek ve kur yapma konusunda gerekli başarı ve cesareti göstermiyor. Hayatının en hareketli dönemlerini yalnız geçirmek artık kader olmaktan çıkıyor. Tek yapmanız gereken yalnızlar kulübünü terk edip arkadaşlık sitesi arcılığı ile biraz cesaret ve çaba ile bu duruma son vermek. Aslında bunun için modern teknolojiye, internete ve büyük çabalar ile idare edilen arkadaşlık sitesi sahiplerine teşekkür etmek gerekir. Bu sayade tüm dünyadan insanlarla iletişim kurmak ve tanışmak hiç olmadığı kadar kolaylaşabiliyor. Türkiye’de olup Alaska’dan bir bir sevgiliniz olması hayal gibi görünebilir ama DEĞİL… Bu şekilde kendiniz için en uygun arkadaşı bulmak, yeni bir aşka yelken açmak için yüksek bir şansa sahip oluyorsunuz. Şu an buradan bile sürpriz bir arkadaşlık çıkarabilirsiniz. Basit bir eklentiyle blogumuza koyduğum sohbet penceresi bile iki insanı hiç olamayacağı kadar yakınlaştırabilir.

Peki hemen hemen bu yazıyı okuyan herkes günün birinde bir arkadaşlık sitesi üyeliği açmıştır. Eğer hiç böyle bir tecrübe yaşamadıysanız yapmanız gereken tek şey profil oluşturmak (fiziksel özellikleriniz, hobileriniz, kişisel özellikleriniz gibi bilgileri oluşturmak). Her zaman söylediğim ve üzerinde durduğum önemli konulardan biriside profil fotoğrafı… Kendinize ait bir profil fotoğrafı tahminlerinizin üstünde işe yarayacak bir enstrümandır. Size aşağıda bir profil fotoğrafı nasıl olmalı örnekleyeceğim.

Size ayrılan bölüme sizi ifade eden cümlelerle iyi bir profil yazısı yazmak çok önemlidir. Sizinle ilgili ilk izlenimi bu sayfa sağlayacaktır. İşin garip yanı birçok insan kendini olduğundan farklı gösterme çabası içerisinde olduğundan online görüşme sonrası gerçek bir randevuda maalesef bocalamakta ve başarısız olmaktadır. Kendiniz olmanız çok önemli. İnternetten mutlaka biriyle tanışabilirsiniz. Fakat ilişkinizi devam ettirmenin birinci kuralı kendiniz olmanızdır. Yalanlarla başlayan bir şeyi bilgisayar ekranı karşısında sürdürebilir fakat gerçek hayatta yapamazsınız. Bunu aklınızda bulundurun.

Aklınızda bulunması için kendi deneyimlerimden birkaç madde halinde önerilerimi aşağıda sıralıyorum.

Profilinizde esprili olun. İnsanları kahkahaya boğmak ya da sulu esprilerden bahsetmiyorum. Sadece bir nüans ve dikkat yaratın.

Negatif ve olumsuz olmayın. Size ayrılan bölümler içinizi dökmeniz için değil kendinizi tanıtmanız içindir. Kimse karamsar ve olumsuz düşünceleri buraraya yansıtan insanlarla an geçirmek istemez. Pozitif, enerjik ve neşe… Bu üçlemeden şaşmayın.

Kendinizi övme işini başkalarına bırakın. Kendinizi anlatın fakat muhteşem dahi olsanız bunları sayfalarınıza yazmak yerine anlamalarını sağlayın. Megaloman, ukala ve kendini beğenmiş tavırlar sergilemenize gerek yok.

Nasıl bir ilişki arıyorsunuz? Mutlaka küçük bir paragraf halinde anlatın. Mutlaka bu özelliklere sahip biri sizi bulacaktır. Aynı anda binlerce insanla aynı platformu paylaşıyorsunuz. Bu büyük bir fırsat unutmayın…

Cinsellik içeren profil ve mesajlaşmaların yeri arkadaşlık siteleri değil. Eğer niyetiniz bu ise şansınızı doğru platformlarda tek gecelik ilişki ve seks partner amaçlı sitelerde deneyin
Bol Şans…

28 Nisan 2011
Okunma
bosluk

Sakarya Arkadaş Arıyorum

Sakarya’dan arkadaş arayan herkesin yorum bazlı msn paylaşımında bulunabileceği başlık. Bu başlık altında sadece sakarya’dan arkadaş arayan kişiler paylaşımda bulunursa yayınlanacaktır.Sakarya’da yaşayan bay ve bayanlar evlenmeliyiz.info sayfamıza girerek sakarya’da ikamet eden kız,bayan,erkek’lerle tanışabilirsiniz.

Sakarya’daki bay ve bayanlara hayırlı uğurlu olsun..

Msn adres:
Yaşınız :
Adınız :
Açıklama:

Şeklinde gönderimler yapılmalıdır.Açıklama satırında pornografik içerikler yer alamaz.Başkasına ait msn adresi yayınlanamaz.

25 Nisan 2011
Okunma
bosluk

Tutuldum.net arkadaşlık sitesi

Tutuldum.net Arkadaşlık sitesi hakkındaki düşüncelerimizi sizlere sunuyoruz.Bu site yeni olmasına ragmen ciddi arkadaşlık siteleri arasında yerini almış durumda.Tutuldum.net ciddi arkadaşlık siteleri arasında yerini almış durumda. Ciddi arkadaşlıktan kasıt aslında sosyal arkadaşlık, yani cinsel partnerden çok samimi dostluk peşinde olan kişilerin ikili diyaloglara girebileceği yada topluca kaynaşabileceği bir ortam.

Eğer sizde ciddi bir arkadaş arıyorsanız. Tutuldum.net sizi samimi dostluklara tutulmaya davet ediyor

25 Nisan 2011
Okunma
bosluk
canlı sohbet, msn show, kameralı sohbet Son Yazılar FriendFeed