Shuffle People chat

Shuffle People chat chat ortamı sizlere özel yeni sistem geliştirdi.Shuffle People Türkiye Live Chat Shuffle People görüntülü canli chat Shuffle People webcam sohbet sesli chat bayan arkadaşlık siteleri ücretsiz kameralı chat odaları eğlence yarışma desti izdivaç odaları.sesli chat yaparak sohbet eder ayrıca kameralı olarakta görüşmelerde bulunarak muhabbet kurabilirsiniz yarışmalara eğlencelere ve desti izdivaçlara katılabilirsiniz. Shuffle People Türkiye Live Chat bayan arkadaşlık siteleri içerisinde sesli olarak chat ortamlarında sizlerde kendinize uygun kafanıza yatkın arkadaşlar ile canlı olarak ücretsiz sohbet kurabilir muhabbet edebilirsiniz.

27 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Yabancı arkadaş bulma sitesi

Yabancı arkadaş bulma sitesi arayanlara mujde.Artık sitemizde günlük yabancı kız msnleri paylaşımı olcaktır.Yabancı arkadaş bulma sitesi sizlere seviyeli ve düzeyli sohbetler diler. Türk arkadaşlarınızdan başka arkadaşlıklar kurmak nasıl olurdu? Konuştuğunuz yabancı kişinin kültürünü ve dilini öğrenirdiniz değil mi? Bende yabancı arkadaş bulmak istiyorum diyorsan doğru yerdesin. Dünya’nın dört bir yanından katılan arkadaşlar ile doyasıya ve düzeyli arkadaşlıklar sadece burada kuruluyor.

Yurt dışından katılımların eksiksiz olduğu arkadaşlık salonlarımızda en değerli arkadaşlıkları burada kurabilirsiniz. Kameralı arkadaşlığın dışında yazılı, sesli yabancı arkadaşlarda bulabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmek için fırsat size geldi! Sohbet ederken yabancı dili bir kat daha fazla öğrenebilirsiniz. En güzel yabancı kızlar ve yakışıklı erkekleri sohbet odalarımızda bulabilirsiniz. Şu ülkelerden sitemize girişler çoğunluktadır;

Bu ülkelerden sitemize girişler fazladır. Sizlerde yabancı kızlara ve erkeklere talibim diyorsanız sesli sohbet odalarımıza geçebilirsiniz.

27 Haziran 2011
Okunma
bosluk

godudu.com

Godudu.com Arkadaşlık ve Chat sitesi olarak bilinmektedir.Godudu.com Yabancı insanlarla kendi dilinizde chat yapabilmenizi sağlayan ender arkadaşlık sitelerinden sadece biri. Godudu.com arkadaşlık sitesini diğer Arkadaşlık sitelerinden ayıran özelliği siz yabancı dil bilmesenizde karşınızda hangi dili konuşan kişi olursa olsun konuştuklarınızı onun diline çeviriyor ve onun yazdıklarınıda sizin dilinize çevirilip iletişim kurmanızı sağlıyor.Facebook, twitter gibi sosyal uluslar arası arkadaşlık sitelerinde bile olmayan bu özelliği ile sanal sohbetçilerin yeni platformu olmaya aday bir site. Bayan ve bay kullanıcı kitlesi her ülkeden olan Godudu.com arkadaşlık sitesinde hem üyelik hemde kişilerle iletişim tamamen ücretsiz. Sohbetin tadını çıkarmak yabancı insanlarla arkadaşlık kurmak istiyorsanız tam size göre bir site.

27 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Reelarkadas.com sitesi

ReelArkadas.com Arkadaşlık sitesi hakkındaki düşüncelerimiz degişmemiştir.Reelarakdas.com arkadaşlık sitesi diğer arkadaşlık siteleri ile hemen hemen aynı yapıya sahip. üyelik işlemi ücretsiz ve sonrasında bayan üyelerin rahatlığı düşünülerek gold üyelik gibi bir kritere sahip. Aslında arkadaşlık sitelerinde bu gold üyelik kriteri olması lazım ama makul fiyatlarda olması lazım ve güvenirlik gerçekten çok önemli.İnsanlar bu sitelere kredi kartı bilgilerini bırakıyor ve güvenmek istiyor.
ReelArkadas.com ödeme seçeneklerine Eft gibi daha güvenli olan bir türü daha bulundurması nedeniyle, ücretli arkadaşlık sitelerinde tavsiye edebileceğim bir site. Çünkü sizlere şu site iyi gidin üye olun diyebilmem için öncelikle benim güvenmem gerekiyor, ve reelarkadas.com eft ödeme seçeneği ile kendi güvenliğinizi sağlayabileceğiniz arkadaşlık sitelerinden

12 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Pembepanjur.com

Pembepanjur.com sitesi tanımını sizlere sunuyoruz.Bu siteyi diger arkadaşlık sitelerinden ayıran özelligi ismi diye düşünüyorum.Pembepanjur.com sitesinde verilen tüm bilgileriniz gizli tutulup sizlerin bilgileriyle eşleşen kişileri sizlere yönlendirip arkadaşlık kurmanız saglanıyor.Diğer arkadaşlık sitelerinden pek farklı olduğu söylenemez. Ama güncel bir dating sitesi olmasından dolayı incelemeye değer nitelikte.

4 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Tutuldum.net Arkadaşlık sitesi

Tutuldum.net Arkadaşlık sitesi hakkındaki düşüncelerimizi sizlere sunuyoruz.Bu site yeni olmasına ragmen ciddi arkadaşlık siteleri arasında yerini almış durumda.Tutuldum.net ciddi arkadaşlık siteleri arasında yerini almış durumda. Ciddi arkadaşlıktan kasıt aslında sosyal arkadaşlık, yani cinsel partnerden çok samimi dostluk peşinde olan kişilerin ikili diyaloglara girebileceği yada topluca kaynaşabileceği bir ortam.

Eğer sizde ciddi bir arkadaş arıyorsanız. Tutuldum.net sizi samimi dostluklara tutulmaya davet ediyor

3 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Vimeo.com giriş

Vimeo.com giriş yapmak isteyen arkadaşlara konumuz üzerinden bilgi vermeye çalışcaz.Vimeo’ya Giriş İçin DNS Adresleri
Vimeo.com kapatılınca youtube gibi DNS adreslerini değiştirip girme düşüncesi ortaya çıktı.Yine Vimeo.com için Youtube DNS giriş adresleri işe yaramaktadır.Giriş için dns adresleri:

OpenDNS sunucularının adresleri;

208.67.222.222
208.67.220.220
Google DNS sunucularının adresleri;

8.8.4.4
8.8.8.8
İşte Kapatma Kararı
Ülkemizde de sıkça kullanılmakta olan Vimeo adlı video paylaşım sitesi Ankara Cunhuriyet Başsavcılığı tarafından alınan bir kararla erişime kapatıldı.

Kapatılma sebebinin CHP Trabzon Milletvekili Akif Hamzaçebi’ye ait olduğu öne sürülen bazı özel görüntüler olduğu yönünde haberler gelmekle beraber henüz Hamzaçebi tarafından bir açıklama yapılmadı.

CHP’de ikinci kaset skandalı olarak da değerlendirilen bu olayda zarar gören yine internet kullanıcıları oldu. Yasaklama ile beraber videolarını Vimeo üzerinden yayınlayan pek çok site mağdur duruma düşerken sansür uygulamasına özellikle sosyal medyadan yoğun eleştiri geldi.

Vimeo’nun akıbetinin ne olacağı bilinmezken, Youtube gibi sürekli bir yasaklama olacağı yönünde endişeler büyüyor.

1 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Arkadaşlık Siteleri Önerileri

Arkadaş ve yeni sevgili bulmak maalesef her insanın doğasında olan ve genlerinden gelen bir yetenek değildir. Birçok insan arkadaş edinmek ve kur yapma konusunda gerekli başarı ve cesareti göstermiyor. Hayatının en hareketli dönemlerini yalnız geçirmek artık kader olmaktan çıkıyor. Tek yapmanız gereken yalnızlar kulübünü terk edip arkadaşlık sitesi arcılığı ile biraz cesaret ve çaba ile bu duruma son vermek. Aslında bunun için modern teknolojiye, internete ve büyük çabalar ile idare edilen arkadaşlık sitesi sahiplerine teşekkür etmek gerekir. Bu sayade tüm dünyadan insanlarla iletişim kurmak ve tanışmak hiç olmadığı kadar kolaylaşabiliyor. Türkiye’de olup Alaska’dan bir bir sevgiliniz olması hayal gibi görünebilir ama DEĞİL… Bu şekilde kendiniz için en uygun arkadaşı bulmak, yeni bir aşka yelken açmak için yüksek bir şansa sahip oluyorsunuz. Şu an buradan bile sürpriz bir arkadaşlık çıkarabilirsiniz. Basit bir eklentiyle blogumuza koyduğum sohbet penceresi bile iki insanı hiç olamayacağı kadar yakınlaştırabilir.

Peki hemen hemen bu yazıyı okuyan herkes günün birinde bir arkadaşlık sitesi üyeliği açmıştır. Eğer hiç böyle bir tecrübe yaşamadıysanız yapmanız gereken tek şey profil oluşturmak (fiziksel özellikleriniz, hobileriniz, kişisel özellikleriniz gibi bilgileri oluşturmak). Her zaman söylediğim ve üzerinde durduğum önemli konulardan biriside profil fotoğrafı… Kendinize ait bir profil fotoğrafı tahminlerinizin üstünde işe yarayacak bir enstrümandır. Size aşağıda bir profil fotoğrafı nasıl olmalı örnekleyeceğim.

Size ayrılan bölüme sizi ifade eden cümlelerle iyi bir profil yazısı yazmak çok önemlidir. Sizinle ilgili ilk izlenimi bu sayfa sağlayacaktır. İşin garip yanı birçok insan kendini olduğundan farklı gösterme çabası içerisinde olduğundan online görüşme sonrası gerçek bir randevuda maalesef bocalamakta ve başarısız olmaktadır. Kendiniz olmanız çok önemli. İnternetten mutlaka biriyle tanışabilirsiniz. Fakat ilişkinizi devam ettirmenin birinci kuralı kendiniz olmanızdır. Yalanlarla başlayan bir şeyi bilgisayar ekranı karşısında sürdürebilir fakat gerçek hayatta yapamazsınız. Bunu aklınızda bulundurun.

Aklınızda bulunması için kendi deneyimlerimden birkaç madde halinde önerilerimi aşağıda sıralıyorum.

Profilinizde esprili olun. İnsanları kahkahaya boğmak ya da sulu esprilerden bahsetmiyorum. Sadece bir nüans ve dikkat yaratın.

Negatif ve olumsuz olmayın. Size ayrılan bölümler içinizi dökmeniz için değil kendinizi tanıtmanız içindir. Kimse karamsar ve olumsuz düşünceleri buraraya yansıtan insanlarla an geçirmek istemez. Pozitif, enerjik ve neşe… Bu üçlemeden şaşmayın.

Kendinizi övme işini başkalarına bırakın. Kendinizi anlatın fakat muhteşem dahi olsanız bunları sayfalarınıza yazmak yerine anlamalarını sağlayın. Megaloman, ukala ve kendini beğenmiş tavırlar sergilemenize gerek yok.

Nasıl bir ilişki arıyorsunuz? Mutlaka küçük bir paragraf halinde anlatın. Mutlaka bu özelliklere sahip biri sizi bulacaktır. Aynı anda binlerce insanla aynı platformu paylaşıyorsunuz. Bu büyük bir fırsat unutmayın…

Cinsellik içeren profil ve mesajlaşmaların yeri arkadaşlık siteleri değil. Eğer niyetiniz bu ise şansınızı doğru platformlarda tek gecelik ilişki ve seks partner amaçlı sitelerde deneyin
Bol Şans…

28 Nisan 2011
Okunma
bosluk
canlı sohbet, msn show, kameralı sohbet Son Yazılar FriendFeed